Достапни линкови

Арсовска – Се „пензионирам“ од Синдикатот, се враќам на глумата


Арсовска – Се „пензионирам“ од Синдикатот, се враќам на глумата
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:34 0:00

Откако ќе профункционира Колективниот договор, време е да си се повлечам и да си се вратам на професијата, вели актерката и водачот на СКРМ, Сања Арсовска во интервју за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG