Достапни линкови

Изградивме дигитален мост до Националната галерија


Изградивме дигитален мост до Националната галерија
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:21 0:00

Одлучивме не само да ги претставиме одбраните дела со основните информации, туку и да создадеме интеракција помеѓу нас, вели Дита Старова Ќерими, директорка на Националната галерија за виртуелната изложба на галеријата.

XS
SM
MD
LG