Достапни линкови

Избори под маски


Избори под маски
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Во редици со маски за лице и дезинфекција граѓаните гласаат на предвремените парламентарни избори, условени од пандемијата со коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG