Достапни линкови

Гласање со маски, без проблеми


Гласање со маски, без проблеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Без проблеми и со почитување на здравствените протоколи се одвива гласањето на парламентарните избори 2020 та. Избирачките одбори регистрираат повисок процент на излезност во споредба со изминатите изборни процеси.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG