Достапни линкови

Белград- граѓаните седат на плочникот пред српското собрание


Белград- граѓаните седат на плочникот пред српското собрание
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Српските граѓани трета вечер по ред се собраа пред собраниската зграда во Белград, а голем дел од нив седнаа на улицата со транспраренти во рацете на кои пишува „Не наседнувај, седни“ и „Не го тепај својот народ“.

Категории

XS
SM
MD
LG