Достапни линкови

Нема гласање без придржување на здравствените протоколи


Нема гласање без придржување на здравствените протоколи
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

За да се спречи ширењето на коронавирусот, за предвремените парламентарни избори на 15 јули се усвоени строги здравствени протоколи кои мора да ги почитуваат и гласачите и членовите на избирачките тела.

Категории

XS
SM
MD
LG