Достапни линкови

Заев - Дел од јавната администрација е голем кочничар


Заев - Дел од јавната администрација е голем кочничар
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:23 0:00

Има еден дел на администрацијата којшто не само што не е сервис на граѓаните, туку е кочничар на работите. Овде ќе мора да направиме една комплетна реформа, вели лидерот на СДСМ, Зоран Заев во интервју за Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG