Достапни линкови

Како гласаат лицата со Ковид-19?


Како гласаат лицата со Ковид-19?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Лицата позитивни на Ковид-19 гласаат први на предвремените парламентарни избори во Северна Македонија. За нивното гласање е одреден строг здравствен протокол кој ќе го спроведат посебни тимови.

Категории

XS
SM
MD
LG