Достапни линкови

Славење во Српската напредна партија по изборната победа


Славење во Српската напредна партија по изборната победа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

На парламентарните, покраински и локални избори во Србија победи Српската напредна партија предводена од претседателот Александар Вучиќ. Според неофицијалните резултати СНС освоила 62, 5 проценти гласови. Дел од славеничката атосфера во седиштето на Српската народна партија.

XS
SM
MD
LG