Достапни линкови

Угостителите ги очекуваат првите гости


Угостителите ги очекуваат првите гости
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Рестораните и кафулињата од утре ќе работат до 20 часот. На маса ќе може да седат до четири луѓе. Гостите ќе треба да ги почитуваат мерките за дистанца и за носење заштитна опрема.

Категории

XS
SM
MD
LG