Достапни линкови

СДСМ нема да организира митинзи


СДСМ нема да организира митинзи
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:18 0:00

Нема да има митинзи. Ова е шанса реформите да продолжат и понатаму, да се фокусираме и на дигиталната комуникација со граѓаните, да ги користиме сите нови алатки и модели на комуникација, вели во интервју за РСЕ, генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски.

Категории

XS
SM
MD
LG