Достапни линкови

Седмичен преглед на ситуацијата со КОВИД-19


Седмичен преглед на ситуацијата со КОВИД-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Повеќе земји почнаа да ги олабавуваат мерките за превенција. Начините за третман на заболените и истражувањата за вакцина напредуваат. Економските поледици се поголеми.

Категории

XS
SM
MD
LG