Достапни линкови

Граѓаните за полесни мерки, но не и за избори


Граѓаните за полесни мерки, но не и за избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00

Граѓаните коишто ги анкетиравме велат дека битката со короната е извојувана и дека очекуваат олеснување на рестриктивните мерки поради помалиот број на заболени и поголемиот број на оздравени лица. Но, се согласни дека не е време за избори бидејќи најпрвин треба животот да се врати во нормала по завршување на пандемијата.

Категории

XS
SM
MD
LG