Достапни линкови

Големиот број дисперзирани студии е неуспешна приказна


Големиот број дисперзирани студии е неуспешна приказна
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:14 0:00

Одржувањето на онлајн предавањата е на задоволитено ниво, а одлуката за јунската испитна сесија наскоро ќе ја донесеме, вели ректорот на УКИМ Никола Јанкуловски. Бројот на дисперзирани студии беше преголем и ни изгуби многу време и енергија, се што е премногу не носи квалитет, вели Јанкуловски.

Категории

XS
SM
MD
LG