Достапни линкови

Корона изговор за информативна хипер – контрола


Корона изговор за информативна хипер – контрола
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:57 0:00

Во време на коронавирус во некои земји страда слободата на медиумите. На ова предупредуваат Репортери без граници, како и локални еснафски здруженија, посочувајки го прстот кон владините мерки кои во „нормални“ времиња, како што велат, не би поминале.

Категории

XS
SM
MD
LG