Достапни линкови

Забавно и правилно миење раце


Забавно и правилно миење раце
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Честото миење раце е најпрепорачлива превенција од коронавирусот. Но, доколку не се прави на вистинскиот начин, тогаш може да биде бесцелно. Затоа, мијте ги рацете темелно и според инструкциите.

Категории

XS
SM
MD
LG