Достапни линкови

Со роботи против коронавирусот


Со роботи против коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Важноста на автоматските возила и на роботите добива огромно значење во ситуации кога луѓето треба да се држат на дистанца меѓу себе. Особено каков што е случајот сега со коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG