Достапни линкови

Полиција и војска низ градовите во Европа


Полиција и војска низ градовите во Европа
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00

Карантин, забрана за движење, полициски час. Слични мерки во многу земји во Европа против ширењето на коронавирусот, а низ улиците се распоредени полицајци, некаде и војници.

Категории

XS
SM
MD
LG