Достапни линкови

СЗО со 5 совети за заштитните маски


СЗО со 5 совети за заштитните маски
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Светската здравствена организација има пет совети за користење на заштитни маски во овој период на пандемија од коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG