Достапни линкови

Градежни зафати и проекти за пред избори


Градежни зафати и проекти за пред избори
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Граѓаните се свесни дека пред избори се раздвижуваат градежните активности, а се ветуваат и нови крупни проекти. Не веруваат многу во реализација на ветувањата, ама надежта останува.

Категории

XS
SM
MD
LG