Достапни линкови

Макрон, новата методологија и лицемерието на ЕУ


Макрон, новата методологија и лицемерието на ЕУ
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:32 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ ќе се осврнеме врз тоа дали во Европската унија конечно ќе дојде до консензус за почеток на преговорите за влез на Северна Македонија и Албанија во Унијата. Сигналите засега се позитивни.

Категории

XS
SM
MD
LG