Достапни линкови

Ефтимов - УКИМ погласно да побара повеќе пари


Ефтимов - УКИМ погласно да побара повеќе пари
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:25 0:00

Треба цел УКИМ да се дигне и да каже јасно и гласно дека нема доволно финансии, дека нема доволно средства и можности да изгради универзитет по најсовремени стандарди, вели Борјан Ефтимов, претседател на студентското Собрание на УКИМ.

Категории

XS
SM
MD
LG