Достапни линкови

Бесона ноќ за фановите на Медена земја


Бесона ноќ за фановите на Медена земја
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Во Младинскиот Културен Центар во Скопје се следеше доделувањето на Оскарите во Холивуд каде македонскиот документарец „Медена Земја“ на Тамара Котевска не доби награда во двете номинирани категории. Еве дел од атмосферата во Младинскиот културен центар.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG