Достапни линкови

Скап живот со скапи лекови


Скап живот со скапи лекови
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:07 0:00

Во „Темата на неделата“ овојпат за тоа дали може да има подобрување на снабдувањето со лекови во земјава со оглед на тоа што некои од лековите се или прескапи или пак, ги нема. „Ние сме мало државиче, не треба да се штеди толку на здравството“, порачува една скопјанка.

Категории

XS
SM
MD
LG