Достапни линкови

Што значи прогласената глобална опасност од корoнавирусот?


Што значи прогласената глобална опасност од корoнавирусот?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Прогласената глобална опасност од коранавирусот има за цел да го спречи ширењето на смртоносната зараза. Од друга страна тоа може да доведе до понервозни пазари и интензивирани рестриктивни мерки не само во трговските врски меѓу земјите.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG