Достапни линкови

Маглата, причина за падот на хеликоптерот во кој загина Коби Брајант


Маглата, причина за падот на хеликоптерот во кој загина Коби Брајант
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Малата видливост е најверојатна причина за падот на хеликоптерот во Калифорнија при што загинаа девет луѓе, меѓу нив и американскиот кошаркар Коби Брајант и неговата 13 годишна ќерка.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG