Достапни линкови

И смогот услов за влез на Западен Балкан во ЕУ?


И смогот услов за влез на Западен Балкан во ЕУ?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Големите градови во неколку балкански земји беа погодени од опасни нивоа на смог во последниве денови, предизвикувајќи гнев кај жителите и официјални предупредувања да останат во затворено и да избегнуваат физичка активност.

XS
SM
MD
LG