Достапни линкови

Маките на пазарџиите


Маките на пазарџиите
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Животот на еден продавач на пазар не е воопшто лесен. Семејствата зависат од нас, а ние од месечната заработувачка, велат дел од продавачите на зелените тезги. Предизвиците и проблемите со кои се соочуваат овие луѓе се чини дека немаат крај.

Категории

XS
SM
MD
LG