Достапни линкови

Cybertruck на Тесла или Лада?


Cybertruck на Тесла или Лада?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Новиот Cybertruck на Тесла веќе е на улиците на Москва. Но, не оној електричниот, со прозорци кои наводно не се кршат, туку стара Лада само во ново руво. Љубителот на автомобили Александр Трубников не крие дека под овој метален оклоп, кој наликува како да е од иднината, се крие руската Лада.

.

Категории

XS
SM
MD
LG