Достапни линкови

Црн пазар на труд, со државен печат


Црн пазар на труд, со државен печат
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:33 0:00

Работа во странство, па и останување таму на подолго време – стана една од целите не само на младите во Северна Македонија. Некои тоа го прават легално, некои не.

Категории

XS
SM
MD
LG