Достапни линкови

Новите лидери на ЕУ оптимисти за Унијата


Новите лидери на ЕУ оптимисти за Унијата
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Европската унија од вчера има ново раководство. Луѓето на четирите позиции на врвот го почнаа мандатот со многу оптимизам за иднината на Европската унија.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG