Достапни линкови

Пратениците глуви на барањата на невладините


Пратениците глуви на барањата на невладините
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Невладини организации со протест пред Собранието денеска побараа од пратениците, до распуштањето на Парламентот, да изберат директори во Државниот завод за ревизија, Дирекцијата за заштита на лични податоци, Агенцијата за слободен пристап до информации како и членови на Судскиот совет и Комисијата за спречување на дискриминација.

Категории

XS
SM
MD
LG