Достапни линкови

Наскоро преговори за брендовите и трговските марки


Наскоро преговори за брендовите и трговските марки
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Грчкиот министер за надворешни работи Никос Дендиас изјави дека Грција го поддржува влезот на Северна Македонија и на другите земји од Западен Балкан во ЕУ. Дендиас вели дека ставот на актуелната грчка Влада е оти Преспанскиот договор е завршена работа и треба целосно да се импементира

Категории

XS
SM
MD
LG