Достапни линкови

Мигрантите закана за безбедноста во Босна


Мигрантите закана за безбедноста во Босна
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Во Босна и Херцеговина и натаму преку разни шверцерски канали пристигнуваат многу мигранти и бегалци. Граничната полиција мака мачи да ги одвтрати, но како што велат од таму, тоа се помалку им успева. Граѓаните пак, почнаа да се плашат за нивната безбедност.

Категории

XS
SM
MD
LG