Достапни линкови

Чувајте се од хакери, посебно од оние државните


Чувајте се од хакери, посебно од оние државните
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:52 0:00

Во денешниот свет каде што се испреплетува реалното со виртуелното и каде што тешко се препознава вистинското од лажното, компјутерската безбедност станува еден од најважните елементи на нашето секојдневие.

XS
SM
MD
LG