Достапни линкови

Првата легална берба на марихуана во САД без купувачи


Првата легална берба на марихуана во САД без купувачи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Илјадници американски земјоделци кои побрзаа да ја садат веќе легализираната марихуана со надеж дека ќе заработат, сега не можат да најдат купувачи. Познавачите велат дека првата легална реколта ги разочара одгледувачите.

XS
SM
MD
LG