Достапни линкови

Влатко Андоновски на кормилото на американскиот женски фудбал


Влатко Андоновски на кормилото на американскиот женски фудбал
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Влатко Андоновски ја презеде една од најпосакуваните позиции во женскиот фудбал, кормилото на американската репрезентација. До ова доаѓа во пресрет на нејзината рекордна четврта титула во Светскиот куп.

XS
SM
MD
LG