Достапни линкови

Битка за подобри услови на Институтот за хемија


Битка за подобри услови на Институтот за хемија
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Веќе осум години не е добиена согласност за вработување на асистент на Институтот за хемија, велат професори на Институтот за хемија кои денеска јавно го изразија незадоволството и бараат од надлежните министерства итно да одобрат вработувања на млади соработници.

Категории

XS
SM
MD
LG