Достапни линкови

Се зголемува мигрантскиот притисок врз Балканот


Се зголемува мигрантскиот притисок врз Балканот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

По неколкугодишното затишје мигрантите повторно почнаа да вршат притисок врз границите на земјите од Балканот. Тоа го прават на разни начини и низ повеќе рути. Една од нив останува и онаа низ Македонија.

Категории

XS
SM
MD
LG