Достапни линкови

Ременски бара да се почитува презумцијата на невиност


Ременски бара да се почитува презумцијата на невиност
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Не чувствувам вина, рече пратеничката Фросина Ременски, која денеска се појави на распит во Кривичниот суд, како осомничена во проширената истрага за „Рекет“ на Обвинителството за организиран криминал и корупција.

Категории

XS
SM
MD
LG