Достапни линкови

Разрешување на туркменистански начин


Разрешување на туркменистански начин
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Претседателот на Туркменистан, со навреди и со директни преноси на државната телевизија, разрешува функционери. Најнов случај е со Министерот за внатрешни работи.

Категории

XS
SM
MD
LG