Достапни линкови

Северна Македонија и Лесото, со марихуана против сиромаштијата


Северна Македонија и Лесото, со марихуана против сиромаштијата
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:39 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ говориме за еден многу профитабилен бизнис кој, како што велат, има блескава иднина. Деновиве македонските обиди да се земе дел од големиот колач ја разбрануваа јавноста.

XS
SM
MD
LG