Достапни линкови

Трамп: демократите бараат импичмент за ништо


Трамп: демократите бараат импичмент за ништо
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп ги оцени основите за импичмент изнесени од демократите за шега. Тој претходно беше обвинет за вршење притисок врз неговиот украински колега за домашни политички цели.

XS
SM
MD
LG