Достапни линкови

Касами - СЈО беше искористено само да се смени власта


Касами - СЈО беше искористено само да се смени власта
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:58 0:00

Освен резултатот да се смени Груевски и сега го имаме Заев како премиер, никакво друго конкретно решение не ни донесе во искорнување на криминалот, на корупцијата, вели Биљал Касами, претседател на Беса во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG