Достапни линкови

Трамп: заслужувам Нобелова награда за многу работи


Трамп: заслужувам Нобелова награда за многу работи
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп смета дека заслужува да ја добие Нобеловата награда, но оти нема тоа да се случи, бидејќи се било наместено. Ова тој го изјави на средбата со пакистанскиот премиер на маргините на Генералното собрание на Обединетите нации во Њујорк.

XS
SM
MD
LG