Достапни линкови

Туркменистански министер со лисици и во солзи


Туркменистански министер со лисици и во солзи
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Претседателот на Туркменистан, во обид да покаже дека се бори против корупцијата и криминалот, го принуди екс министерот за трговија да признае дека бил корумпиран, а тоа беше прикажувано на државната телевизија.

Категории

XS
SM
MD
LG