Достапни линкови

Лидер на бугарска НВО руски шпион?


Лидер на бугарска НВО руски шпион?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Во Бугарија е обвинет претседател на една невладина организација за тоа дека шпионирал за Русија, односно дека наводно давал информации со цел земјата да ја смени нејзината прозападна ориентација.

XS
SM
MD
LG