Достапни линкови

Лидер на бугарска НВО руски шпион?


Лидер на бугарска НВО руски шпион?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Во Бугарија е обвинет претседател на една невладина организација за тоа дека шпионирал за Русија, односно дека наводно давал информации со цел земјата да ја смени нејзината прозападна ориентација.

Категории

XS
SM
MD
LG