Достапни линкови

Рахиќ - Тепачката со Јанакиески и Ристовски беше местенка за да излезат од притвор


Рахиќ - Тепачката со Јанакиески и Ристовски беше местенка за да излезат од притвор
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:51 0:00

Тепачката во која учествувале Миле Јанакиески и Спиро Ристовски е сплет на несреќни околности, да не кажам една класична местенка изрежирана за дел од тие што учествуваа во тепачката да излезат надвор, вели директорот на Истражниот затвор Шутка, Есад Рахиќ, во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG