Достапни линкови

Хотелот каде што УДБА ги прислушувала туристите


Хотелот каде што УДБА ги прислушувала туристите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Дали некогаш сте се запрашале како било на одмор во поранешна Југославија? Во познат хотел во словенечкиот регион Постојна е откриена и отворена за јавност шпионска просторија, скриена од падот на комунизмот.

XS
SM
MD
LG