Достапни линкови

Скопјани навикнати на изгор лета


Скопјани навикнати на изгор лета
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00
Од денеска земјава е во жолта фаза, а одредени делови и во портокалова. Метеоролозите најавуваат високи температури до средината на следната недела. Граѓаните пак велат дека навикнале на жешките скопски лета.

Категории

XS
SM
MD
LG